Про нас

       Інститут сімейної психології та консультування відкритий 12 вересня 2013 року у місті Харкові випускниками факультету психології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна з метою надання сімейної та індивідуальної консультативної психологічної допомоги, а також підвищення кваліфікації   психологів і психотерапевтів.

Місія інституту сімейної психології та консультування: формування культури партнерських і сімейних відносин, сімейних цінностей і традицій, допомога у вихованні здорового, психологічно і соціально зрілого підростаючого покоління.

Філософія інституту: Сім’я як осередок суспільства зберігає свою цінність і значимість в сучасному світі, але трансформується згідно з новою економічною, політичною, соціальною і культурною ситуації під впливом процесів глобалізації. Трансформація сім’ї в третьому тисячолітті відбувається як по вертикалі – еголітарна (рівноправна) в замін патріархальної і матріархальної, так і по горизонталі – системоцентрірована натомість дето- і супругоцентрірованій. У системоцентрірованной сім’ї кожен її член виконує свою роль як автономний незалежний індивід і як член єдиної сімейної системи.

Завдання інституту:

    • надання індивідуальної та сімейної консультативної психологічної допомоги людям і сім’ям, які відчувають проблеми в побудові міжособистісних і партнерських відносин, у вихованні дітей та підлітків;
    • реалізація і участь в соціально-психологічних проектах з питань сім’ї, шлюбу, виховання дітей та підлітків;
    • навчання та підвищення кваліфікації психологів, психотерапевтів, консультантів, вихователів, педагогів, медиків і соціальних працівників;
    • організація науково-практичних конференцій з питань сім’ї, шлюбу і виховання;
    • публікація наукової і просвітницької літератури з питань психології сім’ї, шлюбу і виховання.

Висловлюємо подяку викладачам факультету психології Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, декану факультету проф. Крейдун Надії Петрівні, завідувачу кафедри психологічного консультування і психотерапії доктору психологічних наук, проф. Кочаряну Олександру Суреновичу за навчання, професіоналізм та підтримку.