Лебедєва Маргарита Юріївна

➢ Викладач і тренер Інституту сімейної психології та консультування, перинатальний психолог.
➢ Володар сертифікату Європейської асоціації психотерапії (EAP)

Програми, які проводить тренер:
Курс перинатальної психології в рамках навчальної програми з підготовки дитячих психологів.

Освіта тренера:
Вища освіта:
● Київська міжрегіональна академія управління персоналом. Спеціальність: практична психологія.
● Харківське медичне училище №1. Спеціальність: акушерка.

Професійне навчання, участь в громадських, навчальних програмах і тренінгах (наявність сертифікатів):
2009-2013рр. Міжнародна програма з тілесно-орієнтованої психотерапії в інституті бодінаміческій аналізу. Данія. Сертифікат бодінаміста-практика. BodinamicTraining.
2012р. – Міжнародна програма по роботі з шокової травмою. Сертифікат про проходження програми інституту бодінамікі. Данія
2011р. – Міжнародна програма з тілесно-орієнтованої психотерапії. TraininginFlowidity.
2009р. – Міжнародна програма по травмотерапіі, 1 і 2 ступінь. EyeMovementDesensitizationandReprocessing, (ІнстітутEMDR, Австрія)
2008р. – Московський інститут психотерапії і клінічної психології. Курс навчання за програмою – тілесно-орієнтована терапія, сертифікат учасника програми-спеціалізації.
2008р. – Міжнародна програма «Кататимне переживання образів», свідоцтво про проходження курсу навчання на навчально-проектному семінарі «Використання проективних карт у психотерапевтичної практиці».
2006р. – Московський інститут психотерапії і клінічної психології. Курс навчання за програмою – арттерапія, сертифікат учасника програми-спеціалізації.
2004р. – Московський інститут психотерапії і клінічної психології. Курс з перинатальної та пренатальної психології та медицині, посвідчення про підвищення кваліфікації.
2004р. – Інститут практичної психології ИМАТОН. Курс повної теоретичної та практичної підготовки за фахом – арттерапія, свідоцтво про проходження курсу.
2002р. – Міжнародна програма «Тренінг для інструкторів з підготовки подружніх пар до свідомих пологів», сертифікат учасника професійного семінару-тренінгу.

Написати відгук про тренера

Обязательное

Заголовок для вашего отзыва.